You cannot copy content of this page
П’ятниця . Лютий . 28 , 2020
Головна / Всі новини / Що цього разу вирішували депутати на сесії Тростянецької ОТГ?
Лише актуальні новини

Що цього разу вирішували депутати на сесії Тростянецької ОТГ?

У вівторок, 12 листопада, відбулася чергова 37 сесія Тростянецької сільської ради Тростянецької ОТГ. У цей день депутати досить оперативно зібралися і приступили до роботи. І традиційно, як останні декілька сесій, ця розпочалася із «закладського» питання.

Медичні питання

Колектив психіатричної лікарні «Заклад» продовжує боротися за свій другий «дім» як одна велика родина. Вже декілька місяців вони контролюють це питання, відстоюють свої права і сподіваються, що їх почують. Цього разу вони попросили депутатів Тростянецької ОТГ підтримати їхнє звернення до XVII з’їзду Всеукраїнського Лікарського Товариства, який відбудеться цього тижня у Полтаві.

У зверненні йдеться про те, щоб не допустити реалізацію проєкту рішення №1440 від 20 серпня 2019 року «Про реорганізацію психіатричної служби».  Місцеві депутати від початку боротьби за психіатричну лікарню були на стороні трудового колективу лікарні і на цій сесії вони вкотре це засвідчили.

Після цього одразу розглянули питання «Делегування членів від Тростянецької сільської ради для роботи у складі Госпітальної ради Львівського госпітального округу». Нагадаємо, що не так давно Тростянецька сільська рада відкликала Богдана Чечотку із складу Госпітальної ради. Місцеві депутати вирішили, що прийшов час делегувати і обрати нову людину. На розгляд депутатів була запропонована лише одна кандидатура, а саме Юрій Шипов – депутат від села Луб’яна, тому вибирати не було з кого і місцеві обранці одностайно підтримали цю кандидатуру.

На цьому питання, що стосуються галузі медицини і Тростянецької ОТГ не закінчилися.  Головний лікар Тростянецької ОТГ Павло Гузар зазначив, що медична реформа зобов’язує оптимізувати медицину в громаді.

Його пропозиція скоротити три вакантні штатні одиниці: заступника головного лікаря, лікаря-терапевта в АЗПСМ села Стільсько та завідувача ФАПу в селі Суха Долина.  А також дві зайняті штатні одиниці: 0,5 ставки лікаря-стоматолога в селі Стільсько і селі Демня, 0,5 ставки молодшої медичної медсестри в селі Стільсько та Велика Воля.

Головний медик громади зазначив, що це не нашкодить місцевим мешканцям і вони й надалі отримуватимуть медичну допомогу. Депутати прислухалися до твердження пана Павла і підтримали це рішення.

Туристичний готель на Поляні

З такого «гучного» питання перейшли до більш приємного і погодили затвердження детального плану на розміщення туристичного готелю в селі Поляна.

Як нам відомо, у Поляні вже декілька років успішно працює гірськолижний комплекс «Казкова Поляна», а тепер ще й розпочнеться будівництво готелю. Це не лише додаткова реклама для Тростянецької ОТГ, а й нові робочі місця для місцевих жителів.

Можливо ви шукали ці матеріали

Роль акцизного податку у бюджеті Тростянецької ОТГ

Акцизний податок для багатьох громад – це не лише додатковий дохід до місцевого бюджету, а …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Jordan Evans Authentic Jersey