You cannot copy content of this page
П’ятниця . Лютий . 28 , 2020
Головна / Всі новини / Реалії бюджетної комісії: багато суперечок, галасу та сміху
Лише актуальні новини

Реалії бюджетної комісії: багато суперечок, галасу та сміху

Нещодавно я повернулася у шкільні роки: урок, учні та вчитель. Щоправда урок затягнувся на 2 години, тема надто складна: «Внесення змін до показників сільського бюджету Тростянецької сільської ради» і вчитель надто строгий, який не дає можливості висловитися учням і відстояти свою точку зору. Все б нічого, якби це був лише урок у школі, а, насправді, це було засідання комісії з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку  Тростянецької сільської ради Тростянецької ОТГ.

Працюють попри все

У такій атмосфері працювати складно, але члени бюджетної комісії намагаються виконувати свої обов’язки. Тому, інколи з криком, інколи з сміхом, але роботу свою вони виконують.

На засідання, яке відбулося 5 листопада 2019 року, значну частину часу виділили на внесення змін до показників сільського бюджету Тростянецької сільської ради. З одних установ гроші перекинули на інші, бо хтось економить, а комусь не вистачає коштів на реалізацію тих чи інших проєктів. Тому нижче розповім куди перекинули зекономлені кошти і що ще зроблять на території Тростянецької ОТГ  до кінця 2019 року:

 1. 250 тис. грн – на будівництво водопроводу в селі Тростянець.
 2. Майже 100 тис. грн – на ремонт приміщення ізолятора дошкільної групи Стільського НВК.
 3. Понад 34 тис. грн – на придбання крісел та тенісного столу до народного дому села Велика Воля.
 4. 50 тис. грн – Миколаївському РС ГУ ДСНС на придбання професійно-технічного обладнання та бойового одягу.
 5. 63 тис. грн – на капітальний ремонт тротуарної доріжки по вул. Армійська у селі Луб’яна.
 6. 20 тис. грн – на придбання вікон для ФАП у селі Бродки.
 7. 10 тис. грн – на придбання реактивів лабораторних та дрібного медичного інструментарію для амбулаторії загальної практики сімейної медицини (далі АЗПСМ) у селі Демня.
 8. Понад 34 тис. грн – на придбання віконних жалюзі та меблів для АЗПСМ у селі Стільсько і Демня.
 9. 50 тис. грн – на поточний ремонт двох кабінетів АЗПСМ у селі Стільсько.
 10. 50 тис. грн – на поточний ремонт системи опалення АЗПСМ у селі Демня.
 11. 15 тис. грн – на придбання програмного забезпечення «Доктор-Елекс», яке не лише забезпечить гармонійну співпрацю усього персоналу, а й впровадить контроль за процесом лікування, дозволить швидко знаходити потрібну інформацію та підвищить якість обслуговування пацієнтів.
 12. 77 400 грн – субвенція Миколаївській міській раді на відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для мешканців та бюджетних установ селища Липівка.

За ті кошти, що вже декілька років виділяє Тростянецька сільська рада на відшкодування різниці в тарифах можна було викопати власну свердловину, передати на баланс місцевому ОСББ і не залежати від КП «Миколаївводоканал». Саме про такий сценарій розв’язаня проблеми водопостачання для жителів Липівки часто говорять депутати, але поки що це всього лише розмови до роботи так і ніхто не береться.

На сесії депутати підтримали рішення бюджетної комісії. Тепер треба приступати до роботи, бо залишилося менше як два місяці до закінчення року, а роботи у Тростянецькій ОТГ ще «непочатий край».

Можливо ви шукали ці матеріали

Роль акцизного податку у бюджеті Тростянецької ОТГ

Акцизний податок для багатьох громад – це не лише додатковий дохід до місцевого бюджету, а …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Jordan Evans Authentic Jersey