You cannot copy content of this page
Четвер . Лютий . 27 , 2020
Головна / Всі новини / ПрАТ “Миколаївцемент”збирається відновити роботу Добрянського і Кагуївського кар’єру
Лише актуальні новини
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ПрАТ “Миколаївцемент”збирається відновити роботу Добрянського і Кагуївського кар’єру

Ще 18 жовтня минулого року одне з найпотужніших підприємств м. Миколаєва та Миколаївського району впевнено взяло курс на відновлення потужностей Добрянського та Кагуївського кар’єру Миколаївського району, розпочавши юридичну процедуру на ймення “оцінка впливу на довколишнє середовище”, а 8 серпня керівництво компанії провело громадські слухання у м. Миколаєві та смт. Щирець Пустомитівського району.

За словами представників компанії, по завершенні усіх юридичних процедур, в околиці села Добряни (Тростянецька ОТГ) планують відновити видобуток вапняку кар’єрним способом.  Орієнтовний початок робіт –  з 2020 року.

 

Роман Сидор, менеджер з питань кар’єрів ПрАТ “Миколаївцемент”  зауважив, що добування копалини буде здійснюватись буре-вибуховим методом, з подальшим переходом до безбуревибухової технології. “Родовище вапняку розміщено між двома великими населеними пунктами селом Демнею та селом Добряни, при наближенні кар’єрного поля на відстані 300 метрів до населеного пункту буде застовуватись безбуревибуховий метод”, – розповів Роман Сидор.

Запланований об’єм видобутку 1500,0 тис. т/рік – ті ж потужності, що й 5 років тому. Експуатаційний термін кар’єру  – 80 років.

“Поглиблення існуючого кар’єру не передбачається, а лише розширення меж на площу орієнтовно 250 га.” – зауважив Роман Сидор.

Про штат та кількість працівників, які працюватимуть на Добрянському кар’єрі, наразі говорити рано. У компанії зазначають, що технології щоразу змінюються і процеси автоматизуються. “Озвучити точну цифру наразі не готові, очікуємо, що в кар’єрі працюватимуть місцеві мешканці”- додав Роман Сидор.

Нагадаю, з 2015 року  робота обидвох кар’єрів  була тимчасово призупинена у зв’язку із терміном закінчення спецдозволу на користування надрами, тож весь цей час керівництво компанії займалось процедурою продовження терміну дії важливого гірничого документу.

До слова, Добрянський кар’єр експлуатується ще з 1973 року.

 Любов Добжанська

 Світлини із сайтів http://www.crhukraine.com  http://mikolaivlvivrada.gov.ua

Можливо ви шукали ці матеріали

Роль акцизного податку у бюджеті Тростянецької ОТГ

Акцизний податок для багатьох громад – це не лише додатковий дохід до місцевого бюджету, а …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Jordan Evans Authentic Jersey