You cannot copy content of this page
П’ятниця . Лютий . 28 , 2020
Головна / Всі новини / Остання сесія Тростянецької ОТГ у 2019 році: планування нового року
Лише актуальні новини
Фото Олександра Дзиндра

Остання сесія Тростянецької ОТГ у 2019 році: планування нового року

Грудень час для підсумків старого року і планування нового. У грудні всі раптом згадують про справи, які запланували зробити у старому році, але ще не добралися до них. Намагаються закрити усі прогалини і з 1 січня розпочати «нове» життя.  От так і нещодавно зібралися депутати, працівники апарату та інших структурних підрозділів Тростянецької сільської ради, щоб закінчити всі справи й розпланувати наступний 2020 рік.

Нещодавно відбулася 38 сесія Тростянецької ОТГ і остання в цьому році, яка й стала точкою відліку нового життя громади. Цього дня на порядку денному було 36 питань і десятки заяв від фізичних та юридичних осіб.

На цій сесії місцеві обранці внесли останні зміни до показників сільського бюджету та бюджетних програм на 2019 рік, спрогнозували бюджет на 2020 рік і вирішили не менш важливі питання громади.

Склад Молодіжної ради «Єднання»

Повернемося трошки назад і пригадаємо, що на весні цього року у Тростянецькій громаді зібралася ініціативна група активної молоді, які прагнуть долучатися до усіх процесів у сфері молодіжної політики громади і змінювати її на краще. 1 жовтня 2019 року депутати на сесії прийняли положення молодіжної ради і затвердили її як консультативно-дорадчий орган при Тростянецькій сільській раді.  А на останній сесії, місцеві чиновники затвердили склад цієї ради.

Варто зазначити, що 15 молодих осіб з Тростянця, Демні, Липівки, Стільська та Великої Волі зголосилися працювати над розвитком своєї громади. На прикладі сусіднього Миколаєва, де існує декілька молодіжних організацій, можна побачити, як керівництво міста допомагає молодим активістам, підтримує їхні ініціативи і відповідно можна спостерігати як змінюється місто. Тростянецька ОТГ може стати наступником Миколаєва у Миколаївському районі і створити гарну співпрацю між владою і активною молоддю.

Соціальний захист жителів ОТГ

На бюджетну програму «Комплексна цільова програма соціального захисту населення» виділили з місцевого бюджету 385 тис. грн і ще 107 тис. грн відшкодування району за пільгове перевезення певних категорій громадян.

Згідно з цією програми Тростянецька сільська рада надає одноразову адресну допомогу особам, які зареєстровані на території громади таким категоріям:

 • Інвалідам І групи – 1 000 грн;
 • Одиноким непрацюючим інвалідам І групи – 1 200 грн;
 • Одиноким непрацюючим інвалідам ІІ групи – 1 000 грн;
 • Інвалідам по зору ІІ групи – 800 грн;
 • Дітям-інвалідам – 1 000 грн;
 • Сім’ям в яких зареєстровано двоє і більше інвалідів ІІ групи – по 800 грн на кожного;
 • На поховання громадян, які ніде не працюють і не рахуються на обліку в центрі зайнятості та управління пенсійного фонду – 3 000 грн;
 • Одинокі непрацюючі громадяни – 500 грн;
 • Матері загиблих воїнів – 5 000 грн;
 • Особам з інвалідністю І групи та дітям з інвалідністю на забезпечення підгузниками – 10 000 грн;
 • Особам, яким в поточному році виповнилося 100 і більше років – 1 000 грн;
 • Грошова допомога для кожного, хто зголосився укласти контракт на військову службу через Миколаївський районний військовий комісаріат 3 000 грн та з доплатою для тих, які надалі будуть перебувати в зоні проведення операції об’єднаних сил – 7 000 грн;

До більшості виплат не було зауважень, лише депутат Тростянецької ОТГ і працівник Миколаївського районного військового комісаріату Іван Дереш виступив по останньому пункту: «Я прошу збільшити суму допомоги за підписання військового контракту, бо за цей рік лише 2 людини з громади підписали контракт, а нам потрібно боєздатна армія. Нам потрібно якось стимулювати людей іти на службу». Тут депутати не сперечалися і трохи подумавши прийняли рішення надавати одноразову допомогу особам за підписання контракту – 10 000 і 7 000 грн за участь в операції об’єднаних сил.

Гірськолижний спорт для дітей громади

Декілька років поспіль відпочинковий комплекс «Казкова поляна», який розташований на території Тростянецької ОТГ, радо вітає у себе місцеву дітвору і прививає любов до гірськолижного спорту. У 2020 році ця добра традиція буде продовжуватися, бо сільська рада виділила кошти на довіз дітей до відпочинкового комплексу, а власник «Казкової поляни» ласкаво запрошує до активного і корисного відпочинку. Як і попередні роки прокат спорядження і навчання інструктора за рахунок комплексу.

Можливо ви шукали ці матеріали

Роль акцизного податку у бюджеті Тростянецької ОТГ

Акцизний податок для багатьох громад – це не лише додатковий дохід до місцевого бюджету, а …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Jordan Evans Authentic Jersey