You cannot copy content of this page
П’ятниця . Лютий . 28 , 2020
Головна / Авторські блоги / Мар’яна Карлицька: «Усі про це говорять і я не можу мовчати»
Лише актуальні новини

Мар’яна Карлицька: «Усі про це говорять і я не можу мовчати»

Залишилися лічені дні до важливої події в житті України. Вже цієї неділі кожен свідомий громадянин, який має право голосу зробить свій вибір. Я ще раз повторюся, і закликаю кожного з нас прийти на виборчу дільницю і проголосувати. Ми часто кричимо про свої права, проте коли отримуємо їх – нехтуємо. Ми забуваємо, що отримання прав водночас породжує отримання обов’язків.

Кожен наш голос це маленька цеглинка, але якщо об’єднати голоси всіх українців, то можна збудувати успішну країну своєї мрії. Нічого у житті не відбувається просто так, щоб щось змінити потрібно працювати. Щоб щось отримати потрібно щось втратити.

Я знаю, що подібні заклики вам вже набридли. Але поки у нашій країні залишатиметься багато безвідповідальних і байдужих людей до майбутнього своєї Батьківщини, відповідно і свого, до того часу ці заклики лунатимуть з усіх усюди. Допоки ви будете відстоювати свої права, а про обов’язки забувати, до тих пір ми не змінимо країну на краще.

Окрім, вищесказаного у мене буде ще два прохання до вас. По-перше, добре подумайте перш ніж ставити галочку навпроти того чи іншого кандидата. На жаль, останнім часом часто чую, що людина не може аргументувати свій вибір, або перераховує безглузді аргументи: «бо за нього голосують мої родичі, знайомі», «він збільшить мінімальну зарплату», «він роздавав людям по 1000 грн», «він обіцяє одразу після виборів змінити життя українців на краще» або найбільш популярний сьогодні «коней на переправі не міняють».

По-друге, не приймайте рішення за інших і не голосуйте за родичів, бо це порушення законодавства. На колегії МВС, присвяченій підготовці до президентських виборів Арсен Аваков заявив: «Хочу сказати про ще одну потенційну небезпеку фальсифікацій на виборах. Мова йде про голосування, як правило, у невеликих населених пунктах західної України замість осіб, які працюють за кордоном. Я звертаю увагу поліцейських і прикордонників, що людина, яка видала бюлетень родичу чи знайомому, а ми матимемо інформацію від прикордонників, що такий виборець перебував за кордоном, але виявилося, що навпроти його прізвища є сфальшований розпис про отримання бюлетеню, то це – кримінальна справа, яка доводиться за 3 секунди. Це тюрма одразу».

У вас є ще декілька днів, щоб визначитися. Сподіваюся на вашу порядність, ваш розум і освіченість, які допоможуть прийняти правильне рішення. Сподіваюся, як громадянин України і свідома людина цієї неділі ВИ скористаєтеся своїм правом голосу і покладете свою «цеглину» у будівництво успішної держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Jordan Evans Authentic Jersey