You cannot copy content of this page
П’ятниця . Лютий . 28 , 2020
Головна / Всі новини / «Закладське» питання, молодіжна рада та бюджетний регламент – такою була сесія Тростянецької громади
Лише актуальні новини

«Закладське» питання, молодіжна рада та бюджетний регламент – такою була сесія Тростянецької громади

1 жовтня, у стінах народного дому села Тростянець зібралися депутати на 36-ту чергову сесію Тростянецької сільської ради. На порядку денному у них було шість питань та більше ніж сотню клопотань і заяв від юридичних та фізичних осіб по земельних питаннях. Отож, депутати зібралися доволі швидко і приступили до роботи.

Проблема Закладу

Адміністрації та працівники психіатричної лікарні «Заклад», а також місцеві жителі не полишають надії врятувати свій другий «дім» і продовжують стукати у всі можливі двері.  Перед розглядом питань, які були на повістці дня до ради звернувся депутат із села Заклад Ігор Соснило із двома пропозиціями. Перша пропозиція – звернутися повторно до Львівської обласної ради із проханням зняти із порядку денного сесії питання, що стосується психіатричної лікарні у Закладі. І друга пропозиція: «У зв’язку з незадовільним представленням Тростянецької ОТГ у госпітальній раді Львівського госпітального округу відкликати Богдана Чечотку, як представника Тростянецької громади, з госпітальної ради». Як одну, так й іншу пропозицію депутати підтримали. І далі перейшли до порядку денного.

Молодіжна політика громади

Вже декілька місяців поспіль активна молодь із різних населених пунктів Тростянецької громади разом працює над покращенням дозвілля місцевих жителів і організовує різноманітні заходи. Молоді люди об’єдналися і створили молодіжну раду «Єднання», на початку літа розробили положення свої ради і вирішили офіційно зареєструватися. В такий спосіб молодь показала місцевій владі, що плани у них серйозні і втілювати їх у реальність вони хочуть разом із ними. У них на маті не лише організовувати розважальні заходи, а й брати участь в усіх процесах, що відбуваються у громаді. Отож, вони пройшли довгий процес, і, нарешті, на цій сесії депутати підтримали їхню ініціативу та прийняли рішення створити молодіжну раду при Тростянецькій сільській раді Тростянецької ОТГ. Цим самим засвідчили, що місцева влада готова співпрацювати з молодими людьми, підтримувати їхні ідеї та ділитися досвідом роботи в органах місцевого самоврядування.

Головний лікар громади

Зараз головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Тростянецької сільської ради» є Павло Гузар за спеціальністю стоматолог. У грудні цього року закінчується термін дії контракту, який був підписаний між Тростянецькою сільською радою і паном Павлом. Отож, щоб не вирішувати все в останні тижні або ще гірше не залишити громаду без головного медика місцеві обранці прийняли рішення продовжити термін дії контракту з Павлом Гузаром на чотири роки.

Бюджетні питання

На черговій сесії не обійшлося без бюджетних питань, а саме затвердили Бюджетний регламент Тростянецької сільської ради. В цьому документі чітко розписаний механізм розробки бюджету та вказані часові рамки і саме він допоможе упорядкувати процес формування та використання фінансових ресурсів місцевої громади. Відповідно до цього регламенту будуть працювати вже нові обранці у наступному році і розробляти головний документ Тростянецької ОТГ на 2021 рік.

 

Можливо ви шукали ці матеріали

Роль акцизного податку у бюджеті Тростянецької ОТГ

Акцизний податок для багатьох громад – це не лише додатковий дохід до місцевого бюджету, а …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Jordan Evans Authentic Jersey