You cannot copy content of this page
П’ятниця . Лютий . 28 , 2020
Головна / Всі новини / А ви будете «крутити педалі»?
Лише актуальні новини

А ви будете «крутити педалі»?

1 червня 2019 року – дата створення молодіжної ради Тростянецької ОТГ «Єднання». Свідома та активна молодь громади об’єдналася з метою урізноманітнити  своє дозвілля та інших жителів громади. І хоч офіційні документи на стадії опрацювання, учасники  молодіжної ради вже розпочали свою діяльність.

Цієї суботи, 8 червня, відбудеться велопробіг «Крути педалі». Усіх охочих приєднатися до велопробігу організатори будуть чекати 13.30 у селі Демня, біля пам’ятника Т. Г. Шевченку, для реєстрації. О 14.00 годині усі разом вирушать в дорогу по п’яти селах Тростянецької ОТГ: Демня, Тростянець, Велика Воля, Стільсько і завершать маршрут у селі Дуброва.

Велопробіг «Крути педалі» – це перший захід, який організовує молодіжна рада «Єднання». В першу чергу  підготовка до велопробігу згуртувала учасників ради, дала зрозуміти хто готовий працювати, а хто ні. Також, на меті організатори мають закликати інших жителів громади долучатися до активного способу життя та змінювати місцеву громаду на краще, і звичайно, що в такий спосіб вони заявлять про створення молодіжної ради “Єднання” у Тростянецькій ОТГ.

Якщо у Вас є «залізний кінь», Ви надаєте перевагу активному відпочинку на природі і готові «підкорити» дороги Тростянецької ОТГ, тоді приєднуйтеся!!!

 

Можливо ви шукали ці матеріали

Роль акцизного податку у бюджеті Тростянецької ОТГ

Акцизний податок для багатьох громад – це не лише додатковий дохід до місцевого бюджету, а …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Jordan Evans Authentic Jersey